OUR BLOG

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English

GET IN TOUCH

Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable.

Hiba: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.

A kerti talajokban általában minden, a növények számára fontos tápanyag megtalálható. A hiánybetegségek oka legtöbbször az, hogy a különböző elemeket nem képesek felvenni a növények. A Kelaterra feltárja és felvehetővé teszi a szükséges tápanyagokat.

A talajéletet meghatározza a baktériumflóra. Minél többféle, őshonos baktérium alkotja, annál több tápanyagot képesek felvenni belőle a növények.

Keverjen a komposzthoz Algilbio természetes gilisztahumusz kivonatot! Hihetetlen fajgazdagságban tartalmazza a biokertekben szükséges baktériumokat és bevonzza a gilisztákat.

A télen képződött növényi maradványok a hideg miatt lassan bomlanak. Az Agrin már 10 foktól dolgozik és baktériumtrágyával dúsítja a képződő komposztot.

Késő tavaszi kiültetésekhez olyan tökéletes tápanyagot biztosít, mintha érett trágyával keverte volna. Használhatja a veteményes, a virágágyások javítására, vagy akár faültetéshez is!

Ahol előző évben betegek voltak a növények, ott a talajból újra fertőződhetnek. Akadályozza meg ezt természetes módon, hasznos a gombák segítségével!

A Tyra alkalmas a betegségek megelőzésére és a fertőzési láncok leállítására.

Palántanevelésnél a vetőmagok bio kezelésétől, a növekedésgyorsításon keresztül a palántadőlés elleni védelemig szinte mindenben segít az Amazon. Az idő melegedésével pedig az összes növény védelmére alkalmas lesz.

A zsákos palánta- és virágföldek szinte mindegyike tartalmaz bekevert műtrágyákat. 

Többségük natúr tőzeg, perlit és műtrágyák keveréke.

Erre a hobbikertészek nem is gondolnak és azt hiszik, hogy természetes talajokat használnak, amelyeknek a termőképességét humusz, szerves trágyák, komposzt biztosítják. Aki pedig vegyszerek nélkül kertészkedik, azt meglepetésként éri, hogy a bio vetőmagból, biológiai kezelésekkel nevelt palántái legyengülnek, amikor kiülteti őket. 

Az ilyen földekben a műtrágyák sóként vannak jelen, ezért nemcsak az a probléma, hogy a palántanevelés végére elhasználja belőle a növény a tápanyagokat, hanem az is, hogy az egész veteményes talaját szennyezik és elpusztítják a hasznos talajmikrobákat.

Aki biopalántát szeretne nevelni, annak keveréket kell készítenie, amiben a műtrágya helyett, komposzt, talajbaktériumok, szerves trágya és huminsavak biztosítják a tápanyagokat.